30 rokov skúseností.

Viac ako 9000 realizovaných projektov.

Zaručená kvalita a vlastná výroba, doprava a montáž.

Spolupracujte s nami a vytvorme spoločne nový, moderný priestor, ktorý jasne definuje Vás a Vašu spoločnosť. Vaši zamestnanci a zákazníci si to zaslúžia.  Za 30 rokov našej existencie sme zrealizovali viac ako 9000 rôznych projektov, malých aj veľkých. Radi navrhneme, vyrobíme a dodáme aj Váš komerčný interiér.

Istota a spoľahlivosť

Komerčné interiéry navrhujeme a vyrábame už od roku 1994 a pre našich klientov sme zárukou istoty a spoľahlivosti. Dbáme na certifikované materiály vysokej kvality, overených dodávateľov a precízne vyrobený a zmontovaný každý jeden dodávaný prvok. Viac ako 9000 realizácií je pre Vás zárukou, že si vyberiete správne, na nás sa môžete spoľahnúť.

Skúsenosti a poradenstvo

Každý jeden projekt, ktorý sme realizovali je pre nás vzácna skúsenosť, ktorá nás posúva vždy o krok vpred. Naši zamestnanci majú vďaka tomu skúsenosti na rozdávanie a sú zárukou vysokej kvality a presnosti. Počas celého projektu od jeho prvotnej skice až po jeho záverečné odsúhlasenie Vám náš odborný personál poskytne praktické rady, ktoré Vám budú šetriť čas a peniaze.  Odovzdajte Vašu dôveru do správnych rúk a preto neváhajte a nechajte odborníkov pracovať za Vás.

Kvalita a variabilita

Naše interiéry sú trvácne, odborne montované a majú dlhú životnosť. Materiály, z ktorých vyrábame interiéry sú certifikované a od overených dodávateľov ale hlavne preverené množstvom realizácií. Ručíme za kvalitu nami dodávaných interiérov a každý podlieha prísnej kontrole po výrobe a rovnako aj po realizácií. Jednotlivé prvky interiéru vždy konzultujeme a navrhneme konštrukčne a dizajnovo najvhodnejšie riešenie. Naším cieľom je čo najväčšia variabilita a individualita ušitá zákazníkovi na mieru.

Odštartujte Váš projekt s nami ešte dnes.

Inšpirácia

Inšpirujte sa vo fotogalérií realizovaných zákaziek, ktorých časť môžete zhliadnuť na tejto webovej stránke. V prípade ak máte vlastnú predstavu o zariadení Vášho komerčného interiéru, ponúkame Vám možnosť výberu zo štandardných katalógových štýlov v kombinácií s atypickými prvkami alebo úplne atypické zariadenie Vášho priestoru.

Grafický návrh

Vypracujeme Vám grafický návrh interiéru v prostredí 3D grafického softvéru. Môžete sa na ňom spolupodieľať, alebo to môžete v plnej miere nechať na nás. Dôležité je, aby sme poznali priestor, ktorý potrebujete zariadiť a všetky ďalšie informácie sú len ďalším plusom. A na základe návrhu Vám vypracujeme rozpočet. Vizualizácia 3D grafiky a rozpočet Vám poskytne základné informácie pre to, aby ste sa mohli objektívne rozhodnúť pre ďalší krok.

Konštrukčný návrh a výroba

Po schválení dizajnového návrhu a rozpočtu prichádza na rad konštrukčný návrh a konzultácia všetkých jeho prvkov s klientom.  Pozitívom pre našich zákazníkov je vlastná drevovýroba používajúca technológie CNC nárezového a obrábacieho centra s vysokou presnosťou a kvalitou obrábania, olepovanie ABS hranami pre odolnosť drevotrieskových výrobkov v tak náročnom interiéri. Pracujeme s laminovanými i masívnymi povrchmi, umelým kameňom, spoločnosť má vlastnú lakovňu a vákuový lis. Vďaka čomu ponúkame i rôzne povrchové úpravy.

Dodanie a montáž

Dodanie a montáž nábytkov vo Vašom priestore, v čase ktorý Vám najlepšie vyhovuje ocení zákazník ktorý vie, že čas sú peniaze. Vždy sa snažíme dodať zariadenie v takom čase, aby bol zákazník spokojný. Skúsení montážnici Vám odovzdajú objednané zariadenie a interiér v čo najkratšom čase a veríme že k Vašej plnej spokojnosti.

Veríme, že pri zariaďovaní obchodných interiérov oceníte bohaté skúsenosti našej spoločnosti a že úsilie ktoré Vám odovzdáme, Vám bude nápomocné počas obdobia, kedy ho budete využívať.