Spoločnosť Tandem plus crc, s.r.o. sa od roku 1994 zaoberá výrobou a zariaďovaním obchodných interiérov.

Zamestnávame približne 30 zamestnancov. S nami môžete získať osobitý štýl, príjemný priestor pre Vašich zákazníkov a korektné partnerstvo na ďalšie obdobie.

Inšpirácia

Inšpiráciu vo fotogalérii realizovaných zákaziek, ktorých časť môžete zhliadnuť na tejto webovskej stránke. V prípade ak máte vlastnú predstavu o zariadení interiéru Vašej predajne, ponúkame Vám možnosť výberu zo štandardných katalógových štýlov, kombinácií s atypickými prvkami alebo úplne atypické zariadenie Vášho priestoru.

Grafický návrh

Grafický návrh v prostredí 3D grafického softvéru. Môžete sa na ňom spolupodieľať, alebo to môžete v plnej miere nechať na nás. Dôležité je, aby sme poznali priestor, ktorý potrebujete zariadiť a všetky ďalšie informácie sú len ďalším plusom.Vypracujeme Vám rozpočet. Vizualizácia 3D grafiky a rozpočet Vám poskytnú základné informácie pre to, aby ste sa mohli objektívne rozhodnúť pre ďalší krok.

Dodanie a montáž

Dodanie a montáž nábytky vo Vašom priestore, v čase ktorý Vám najlepšie vyhovuje ocení zákazník ktorý vie, že čas sú peniaze. Vždy sa snažíme dodať zariadenie v takom čase, aby bol zákazník spokojný. Skúsení montážnici Vám odovzdajú objednané zariadenie a interiér v čo najkratšom čase a veríme že k Vašej plnej spokojnosti.

Vlastná drevovýroba

Pozitívom pre našich zákazníkov je vlastná drevovýroba používajúca technológie CNC nárezového a obrábacieho centra s vysokou presnosťou a kvalitou obrábania, olepovanie ABS hranami pre odolnosť drevotrieskových výrobkov v tak náročnom interiéri na opotrebenie ako sú predajne. Pracujeme s laminovanými i masívnymi povrchmi. Spoločnosť má vlastnú lakovňu. Vďaka tomu ponúkame i tieto povrchové úpravy

Veríme, že pri zariaďovaní obchodných interiérov oceníte bohaté skúsenosti našej spoločnosti a že úsilie ktoré Vám odovzdáme, Vám bude nápomocné počas obdobia, kedy ho budete využívať.